O mně

Boris Nikolov

Mým cílem je, aby na konci prodeje byl klient, který prodával nemovitost i nový vlastník nemovitosti spokojený s vyřízením obchodu a převod nemovitosti na nového vlastníka beze zbytku ukončený.

Kdo jsem

Jmenuji se Boris Nikolov a v roce 2012 jsem využil příležitost být u zrodu realitní kanceláře Aktivreality v Neratovicích, odkud také pocházím. V předchozích letech jsem sbíral zkušenosti jako obchodní zástupce, mistr výroby a vedoucí výrobního provozu.

V těchto letech jsem nasbíral řadu užitečných zkušeností, které mohu nyní při prodeji nemovitostí zúročit. Naučil jsem se vytvořit si pracovní systém, jednat s lidmi, naslouchat jim a pochopit jejich potřeby.

Jak pracuji

Za těch deset let co působím na realitním trhu se prodej nemovitostí neuvěřitelně změnil a také já jsem nasbíral další velké množství zkušeností a znalostí, které mi umožňují pomoci klientům prodat jejich pozemek, dům nebo byt za co nejlepší cenu a v rozumném čase. I díky tomu se mi od roku 2012 podařilo prodat již cca 200 nemovitostí.

Za svůj úkol považuji zajistit majiteli co nejlepší prodejní cenu, samozřejmostí je bezchybný právní servis a vyřízení všech formalit na katastru. Mou snahou je, aby celý prodej od začátku až do konce proběhl v pohodě. Dělám vše pro to, aby prodávající i kupující strana byly co nejméně celým procesem zatížení. Jestliže jsou na konci obchodu všichni spokojení, tak je to odměna i pro mě, že jsem svou práci udělal dobře.

Kde nejvíce pracuji

Nejčastěji působím ve Středočeském kraji a v Praze, ale již jsem realizoval prodeje nemovitostí např. v Jizerských horách nebo Západočeském kraji.

Můžete se na mě obrátit s prodejem pozemků, s prodejem bytů a domů. Mohu vám nabídnout pomoc při rozparcelování pozemků, zajištění nových geometrických plánů, zajistím vypracování pasportů nezkolaudovaných staveb, průkazy energetické náročnosti budovy, rozdělení bytového domu na bytové jednotky, prohlášení vlastníka, založení SVJ. Můžete se na mě obrátit i s prodejem nemovitosti zatížené exekucí.

Mé přání

Můj cíl a vize

Mým cílem je, aby na konci prodeje byl klient, který prodával nemovitost i nový vlastník nemovitosti spokojený s vyřízením obchodu a převod nemovitosti na nového vlastníka beze zbytku ukončený.

Kontakt

Napište mi

+420 608 145 249

boris.nikolov@aktivreality.cz

Makléř nejen pro

Prahu a Středočeský kraj