Prodej stavebního pozemku 928 m, Tuhaň – Červená Píska

Tuhaň - Červená Píska
2 899 000 Kč

Mělník 10 min

Praha 30 min

Krásné klidné místo

Elektřina, obecní vodovod

Popis

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný stavební pozemek o celkové velikosti 928 m2. Pozemek se nachází v klidné části obce Tuhaň – Červená Píska.

Pozemek je na velmi pěkném slunném místě, je rovinatý, již ze 3 stran oplocený a jeho poloha Vám zajistí maximální klid a soukromí. Součástí pozemku je vlastní příjezdová cesta dlouhá cca 60 m. Část pozemku, kde by stál rodinný dům je obdélníkového tvaru o rozměrech cca 20 x 35 m.

Dle územního plánu lze na pozemku postavit velký rodinný dům o 2 nadzemních podlažích + podkroví. Zastavitelnost pozemku je 25 %, koeficient nezpevněných ploch je min. 50%.

Pozemek je nezasíťovaný, ale již máme k dispozici vyjádření společnosti ČEZ ohledně přípojky elektřiny a vyjádření středočeských vodáren k přípojce obecního vodovodu. Pro kanalizaci je potřeba zatím vybudovat septik. Obec plánuje rozšíření kapacity obecní ČOV a potom bude možné zřídit i kanalizační přípojku.

V okolí je dobrá občanská vybavenost, centrum obce je vzdáleno 3 min. autem nebo 15 min. pěšky. Je zde mateřská škola, přímo na návsi je hospoda, obchod se smíšeným zbožím a obecní úřad. 1 min. pěšky od pozemku je menší dětské hřiště, velké sportovní a dětské hřiště je v obci cca 2 min. autem od pozemku.

V obci se často konají různé společenské akce, jsou zde také aktivní dobrovolní hasiči, kteří mají úspěšné závodní týmy dětí a dospělých, je zde fotbalový klub TJ Sokol Tuhaň.

Ve vedlejší obci Kly – Záboří, která je vzdálena 3 min. autem je základní škola a pošta, 3 min. od obce je také samoobsluha a oblíbená jídelna s řeznictvím Kohout a synové.

Z obce jezdí autobusy směrem na Mělník nebo směrem do Brandýsa n/L – Staré Boleslavi. Zastávka autobusu je 1 min. pěšky od pozemku, do školy v Záboří jede autobus 3 min. je to pouze 1 zastávka.

Mělník je vzdálený 10 min autem a je zde kompletní občanská vybavenost, několik supermarketů, školy, nemocnice atd. Praha je vzdálena 30 min. autem. Brandýs n/L – Stará Boleslav, kde je i nájezd na dálnici D10 je vzdálena 15 min. V okolí je několik pískoven vhodných ke koupání, např. Free D Bar Mlékojedy, Ovčáry, Jezero Konětopy, Jezero Lhota, je zde množství turistických stezek a cyklotras vhodných na výlety. Za Mělníkem začíná známá rekreační oblast Kokořínsko.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, kde Vám zajistíme nízkou úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Zobrazit celý popis
Kód nabídky
RM22008
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha
928 m²
Umístění objektu
Klidná část obce
Příjezdová komunikace
Asfaltová

Lokalita

Líbí se vám nemovitost? Napište mi.

Formulář